Technické normy ČSN

Koupit normy ČSN

 

Naše firma je dodavatelem technických norem ČSN již od roku 1992. Za tuto dobu jsme dodali normy tisícům zákazníků z řad drobných podnikatelů a živnostníků, ale i velkým korporacím, školám a úřadům. Snažíme se poskytnout podrobné informace a pomoci tak zákazníkům při výběru potřebné normy.

Pro výběr potřebných norem lze použít Seznam norem ČSN ve formátu oborového třídění nebo vyhledávání v databázi norem ČSN, a to podle číselného označení normy nebo pomocí slov očekávaných v názvu normy.

Seznam norem ČSN poskytuje informace o platnosti norem, vydaných doplňcích a cenách. Zjistit zda nalezená norma je tím správným předpisem pomůže Anotace textu nebo zkrácený náhled technické normy ČSN. 

 

Tisk norem ČSN

Snažíme se zákazníkům dodat normy v co nejkratším čase, k čemuž nám v současné době pomáhá úzká spolupráce s Úřadem pro normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví zastoupeném Českou agenturou pro standardizaci. Tato smluvní spolupráce nám umožňuje přímý tisk technických norem ČSN v profesionální kvalitě a vazbě a následnou distribuci.

 

Elektronický formát norem PDF

Elektronické formáty technických norem ČSN jsou v současnosti dostupné pouze online na placeném serveru České agentury pro standardizaci. Ostatním distributorům tato verze norem není k dispozici.